• انتصاب مدیر حراست سازمان نصر خوزستان

    کد: 27607
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 363
    جلسه معارفه مدیر حراست سازمان نصر خوزستان با حضور جناب آقای عرفانیان مدیرکل حراست سازمان نصر کشور و مدیر کل حراست استان، مسئولین ذیربط استان ازجمله خانم مهندس اسماعیلی مشاور استاندار، آقای مهندس حسینی رییس مرکز افتای خوزستان و آقای مهندس صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان و اعضای هیات مدیره سازمان در چهاردهمین روز از مهر ماه برگزار گردید.

     جلسه معارفه مدیر حراست سازمان نصر خوزستان با حضور جناب آقای عرفانیان مدیرکل حراست سازمان نصر کشور و مدیر کل حراست استان، مسئولین ذیربط استان از جمله خانم مهندس اسماعیلی مشاور استاندار، آقای مهندس حسینی رییس مرکز افتای خوزستان و آقای مهندس صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان و اعضای هیات مدیره سازمان در چهاردهمین روز از مهر ماه برگزار گردید.

     در ابتدای جلسه آقای مهندس صفائی رییس سازمان ضمن خوش‌آمدگویی به حضار گزارشی از عملکرد سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان در دو سال اخیر و جایگاه حراست در سازمان نصر کشور و استان‌ها ارائه نمودند. آقای پاک سرشت دبیر سازمان نیز مروری بر چگونگی به وجود آمدن نصر استان خوزستان داشتند و در رابطه با  اهمیت IT و نقش موثر آن در دنیای امروزه صحبت کردند.
    در ادامه آقایان صالح نساج، حسینی و خانم اسماعیلی در مورد جایگاه حراست در سازمان ها و ارگانها مطالبی را بیان کردند و سپس آقای عرفانیان به بیان نقش حراست در سازمان‌ها و روند ایجاد آن در سازمان نصر کشور مطالبی را عرض نمودند.
    مدیر کل حراست استان نیز به ارتباط مناسب بین حراست و شرکت های It تاکید نمودند تا 
    آسیب ها به کمترین میزان ممکن برسد. 
     در این جلسه آقای مهندس مسعود آرامی بعنوان مدیر حراست نصر خوزستان حکم خود را دریافت نمودند که برای ایشان آرزوی موفقیت از درگاه حضرت حق مسئلت می‌نماییم.     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان می باشد.
مجری: پورتال سامان