• الکام ترندز، بخش جذاب الکامپ امسال

    کد: 27135
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 431
    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در راستای هدف ترویج و توسعه بازار محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوظهور، امکان حضور شرکت‌های دارای محصولات با فناوری های نوین را در بیست و پنجمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2019) فراهم کرده است.

     

    امسال به همت سازمان نصر، قرار است فعالان حوزه فناوری های نوین بر اساس رویه‌ای مشخص و به صورت موردی با تسهیلات و امکانات ویژه، در سالن 6، در فضایی بالغ ‌بر 3070 مترمربع، که به صورت اختصاصی در این نمایشگاه برای بخش الکام ترندز در نظر گرفته شده است، حضور ‌یابند.

    در این نمایشگاه سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری عموم قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.

    در کنار برگزاری نمایشگاه الکامپ رویدادهای دولت الکترونیک، الکام ترندز، الکام استارز، الکام جابز، الکام تاکز و الکام گیم نیز برگزار می‌شود. 

    بخش الکام ترندز شامل محصول، خدمت یا مطالب قابل ارایه در هر یک از زمینه‌های زیر خواهد بود:

    • Data Science/Big Data/Data Analytic
     IOT/IOE/Digital TWIN/Smart City
     AI/AR/VR
     Edge Cloud/Cloud Computing/Virtualization/NFV
     Fintech/RegTech/InsurTech
     Robotics/3D Printing
     Open Data
     5G/SDN

    گفتنی است، نمایشگاه الکامپ با شعار آینده بهتر و با هدف ارائه دستاوردهای عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران از پنج شنبه پیش رو توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار خواهد شد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان می باشد.
مجری: پورتال سامان