• برگزاری بخش الکام ترندز با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها و توانمندی ها در حوزه ترندهای جهانی

    اطلاعیه شماره 2 الکامپ منتشر شد

    کد: 26487
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 234
    الکام ترندز امسال هم با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، قابلیت ها و توانمندی های اعضاء در مورد جدیدترین ترندهای جهانی یکی از بخش های الکامپ امسال خواهد بود.

    در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، بخش الکام ترندز با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، قابلیت ها و توانمندیهای اعضاء در مورد جدیدترین ترندهای جهانی برگزار می شود.

    سازمان های دولتی به شکل گسترده تر، دستاوردهای خود را در سالن های دولت هوشمند برای مردم و کسب و کارهای بخش خصوصی به نمایش می گذارند تا با یاری جستن از توان های مردمی و جذب مشارکت ها، خدمات دولتی را توسعه داده و در دسترس عموم قرار دهند.
    به منظور اشتراک مساعی ، شبکه سازی و هم افزایی تجربیات فن سالاران در حوزه های گوناگون ICT  در بخش  الکام تاکز به گفتمان سازی در حوزه های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمند سازی شهرها و بسیاری از مقولات راهبردی و یا عملیاتی در حوزه الکترونیک و کامپیوتر پرداخته می شود.
    پیش ثبت  نام  از تاریخ دوم اردیبهشت ماه در سامانه  iran-elecomp.com  شروع  خواهد شد و همچون سال های قبل  اولویت پیش ثبت نام در جانمایی غرفه  ها و شرکتها موثر خواهد بود. 
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان می باشد.
مجری: پورتال سامان