• برگزاری یازدهمین نشست شورای مرکزی، با حضور دبیرکل سازمان

    کد: 26094
    تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۰۱
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 220
    یازدهمین نشست شورای مرکزی، روز سه شنبه مورخ 18/10/97 با حضور دکتر سرائیان، دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار گردید.

     در این نشست که با حضور اکثریت اعضاء شورای مرکزی و مهمانانی از هیات مدیره استان های گیلان، قم و آذربایجان شرقی برگزار گردید، پس از مراسم معارفه جناب آقای دکتر سرائیان، دبیرکل سازمان، ایشان به ارائه گزارش تحلیلی دقیقی از وضعیت بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور پرداختند.

    تحلیلی بر توزیع  اقتصاد ایران و جهان، سهم ICT در اقتصاد ایران و جهان و توزیع آن، گزارشی از وضعیت شاخص های اقتصادی بخش ICT کشور، چشم انداز و اولویت های راهبردی سازمان در افق 1400 و برنامه زمانبندی برای تحقق این اهداف، از اهم مواردی بودند که آقای سرائیان به آن اشاره داشتند و در نهایت کلیات طرح پیشنهادی ایشان برای تحقق این اهداف مورد تایید و تصویب اعضای شورای مرکزی قرار گرفت.

    همچنین در این نشست، با نظر همه اعضاء در خصوص تاریخ برگزاری هیات عمومی سال 97 تصمیم گیری به عمل آمد و روز چهارشنبه 15 اسفند ماه، برای این منظور انتخاب گردید.

    در ادامه، گزارشی از برگزاری نمایشگاه های استان های قم، گیلان و یزد و همچنین برگزاری کنفرانس ملی مباحث نوین در کامپیوتر و فناوری اطلاعات و عقد تفاهم نامه با استانداری خوزستان، توسط نمایندگان این استان ها ارائه گردید.

    گزارش خزانه دار کشور از حسابرسی عملکرد نمایشگاه الکامپ سال 1397، طرح معماری سازمانی نصر کشور و اصلاحات پیشنهادی در آیین نامه کسب و کارهای نوپا از سایر موارد مطرح شده در نشست شورای مرکزی بودند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان می باشد.
مجری: پورتال سامان