• تمدید فراخوان شناسایی تامین کنندگان تجهیزات و خدمات حوزه فاوا

    کد: 21437
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 708
    فراخوان شناسایی شرکت‌های تامین کننده تجهیزات و خدمات حوزه فاوا تا 19 تیرماه تمدید شد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات وزارت ارتباطات در مصوبه 163 سال 1392 خود در راستای اجرای سیاست‌های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ابلاغ‌شده توسط مقام معظم رهبری به‌منظور ارزیابی و نظارت بر عملکرد اپراتورها در رعایت استفاده حداکثری از منابع و مهارت‌های ایرانی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، آیین‌نامه اجرایی حمایت از صاحبان صنایع و مهارت‌های داخلی کشور در بخش ارتباطات و فناوری کشور را تصویب کرد.

    به‌موجب بند 4-3 این آیین‌نامه تمامی اپراتورهایی که از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پروانه فعالیت دریافت کردند؛ مکلفند تمام تجهیزات غیرفعال خود را از تولیدکنندگان داخلی تهیه کنند. اکنون با برگزاری جلسات متعدد فهرست این تجهیزات در حال به‌روزرسانی است و در همین راستا طی فراخوانی از اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در سراسر کشور خواسته‌شده اقلام و محصولات موردنظر خود را جهت اضافه شدن به این لیست به سازمان اعلام کنند.
    در شرایطی که سابقه تولید تجهیزات حوزه فاوا در داخل کشور توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تایید برسد یا اثبات شود که توان تولید آن در داخل کشور وجود دارد، اپراتور موظف است نیازهای این دسته از تجهیزات خود را از تولیدکنندگان داخلی تامین کند. به همین دلیل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای درصدد جمع‌آوری اطلاعات تامین کنندگان تجهیزات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر کشور است و از شرکت‌های تولیدکننده کالا و خدمات فاوا درخواست می‌شود خود را به سازمان معرفی کنند تا در این فهرست گنجانده شوند.
    آیین‌نامه حمایت از صاحبان صنایع، منابع و مهارت‌های داخل کشور در حوزه فاوا با هدف توجه ویژه به تولید ملی و استفاده از کار و سرمایه ایرانی، معطوف کردن تقاضای بخش فاوا در ارجاع پروژه‌ها به‌سوی ظرفیت‌های اجرایی، طراحی و مهندسی، تدارکی و مدیریت داخل کشور، همین‌طور ایجاد فرصت یادگیری و انتقال دانش فنی و سازمانی لازم برای ظرفیت‌های پیمانکاری داخلی یا حضور در طرف‌های خارجی با مشارکت شرکت‌های ایرانی با قید غلبه بر طرف ایرانی، ارتقای شاخص درآمد ناخالص ملی و رونق بازار کار تخصصی و افزایش سطح رضایتمندی افراد ماهر و متخصص تهیه و تدوین و به‌روزرسانی می‌شود.
    شرکت‌های تامین کننده تجهیزات و خدمات حوزه فاوا جهت معرفی و اعلام اطلاعات خود، فرم موجود در پیوست خبر را تکمیل کرده و تا پایان وقت اداری روز شنبه 19 تیرماه به نشانی الکترونیکی Info@irannsr.org ارسال کنند.
     همین‌طور اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌توانند پیشنهاد‌های خود را جهت تکمیل لیست اقلام که به پیوست خبر به اطلاع عموم رسیده است را تا پایان وقت اداری روز شنبه 19 تیرماه از طریق نشانی الکترونیکی  Info@irannsr.org اعلام کنند.
     فایل پیوست
     
    DOC 1.pdf138.67  کیلوبایت
    DOC 2.pdf125.38  کیلوبایت
    DOC 3.docx29.21  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان می باشد.
مجری: پورتال سامان