• فراخوان رسانه های تخصصی حوزه ICT تا نوزدهم آبان ماه

    کد: 19615
    تاریخ: ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 644
    رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تا پایان روز سه شنبه 19 آبان ماه فرصت دارند تا درخواست و تعهدات خود را برای دریافت غرفه در نمایشگاه الکامپ اعلام کنند.

      به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم با اعلام این خبر در نشست هم اندیشی با رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، گفت: اصحاب رسانه که در حوزه  ICTفعال هستند، بخش بزرگ و تاثیرگذار صنعت ICT به شمار می روند و همین باور منجر به برگزاری نشست هم اندیشی با نشریات و رسانه های این حوزه در خصوص نمایشگاه الکامپ بیست و یکم شد تا جایگاه شایسته فعالان صنعت اطلاع رسانی به آنها اختصاص یابد.

    در این نشست که با حضور سردبیران نشریات و رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، دیدگاه، نظرات و انتظارات طرفین در خصوص پوشش خبری، اخبار الکامپ مطرح شد.  
    در پایان این نشست به رسانه ها و نشریات تخصصی حوزه ICT تا آخر روز سه شنبه 19 آبان ماه فرصت داده شد تا درخواست هایشان برای دریافت غرفه و تعهداتشان را از طریق ایمیل Info@irannsr.org  به سازمان نظام صنفی رایانه  ای کشور اعلام کنند.
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان می باشد.
مجری: پورتال سامان